Son dakika: AK Parti’de büyük gün! ’31 Mart’ın işaret fişeği olacak’

31 Mart seçimleri için geri sayım başladı… Sandığa gitmeye günler kala İstanbul, AK Parti’nin “Yeniden İstanbul mitingine” ev sahipliği yapıyor.

İşte miting alanından son bilgiler…

24 Mart 2024

“31 MART’IN İŞARET FİŞEĞİ”

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, CNN Türk yayınında açıklamalarda bulundu. Kabaktepe, “Bizim İstanbul mitinglerimiz önemli, her zaman seçim pazarından önceki pazar yaparız. Bu mitingimizde yerel yönetimlerde yapılan belki de en büyük mitinglerden birisi olacak. Siyasi partilerin miting yapma alışkanlıkları farklı olmakla birlikte kentteki coşkuyu yansıtması açısından önemli bir gösterge olduğunu düşünüyorum. İstanbul’un 31 Mart’ta ‘yeniden İstanbul’ mottosu ile yola çıkan sayın Kurum’a destek vereceğini düşünüyorum. Ben 100 binlerin üzerinde milyona yakın bir katılım bekliyorum. İstanbullu hemşerilerimiz organizasyonların dışında buranın ulaşımı kolay olduğu için kendileri de çok fazla ilgi gösteriyorlar, kalabalık bir miting olacak. Burada coşkulu bir atmosfer olacak. 31 Mart’ın işaret fişeği olacak. Vatandaşlarımıza son 1 hafta kalırken söyleyebileceğimiz şey şu: Belediye başkanının yapması gereken beklentimiz var. İstanbul’un sorunu kentsel dönüşüm söylüyor, İETT’yi söylüyor vatandaşlarımız, kadınların gençlerin beklentileri var. Eser ve hizmet siyaseti ile algı siyasetinin açtığı bir seçim olarak da görüyoruz bu seçimi, inşallah dirençli İstanbul, risksiz İstanbul cümleleri ile bu 80 günü getirdi. Önümüzdeki günlerde yine vatandaşlarla bu düşüncelerimizi paylaşacağız.” dedi.

24 Mart 2024

ERDOĞAN, İSTANBULLULARA SESLENECEK

Saat 14.00’te başlayacak mitingin adresi Atatürk Havalimanı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbullulara seslenecek.

24 Mart 2024

15 NOKTADAN ALANA GİRİŞ

Miting alanına kolaylıkla ulaşım sağlanabilmesi için çalışmalar sürüyor. Vatandaşlar 15 ayrı noktadan miting alanına girebiliyor.

24 Mart 2024

TRAFİĞE KAPANAN YOLLAR

AK Parti’nin Atatürk Havalimanı’nda bugün düzenleyeceği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı ‘Yeniden Büyük İstanbul Mitingi’ nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı.

İstanbul Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada ” 24.03.2024 Pazar günü Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımlarıyla Atatürk Havalimanında yapılacak olan Yeniden Büyük İstanbul buluşması programları için trafiğe kapanan yollar ve alternatif güzergahlar:

Yeni Havalimanı Caddesi sahil istikameti İstanbul Fuar Merkezi / Dünya Ticaret Merkezi ayrımı trafiğe kapatıldı.

Atatürk B Havalimanı B kapısı önü varyant üstü iki yönlü olarak trafiğe kapatıldı.

Atatürk Havalimanı yolu Ahtapot kavşak alt geçidi VİP ayrımları / C kapısı ayrımlarından itibaren THY Kargo Terminali arası iki yönlü olarak trafiğe kapatıldı.

Atatürk Havalimanı B kapısı giriş çıkışları trafiğe kapatıldı.

Bakırköy Mimar Basri Mete Sokağı ile Metro istasyon sokağı kavşağından Yeni Havalimanı Caddesine bağlanan tali yol iki yönlü olarak trafiğe kapatıldı.

Yeni Havalimanı Caddesi Gümrük Köprüsü girişleri trafiğe kapatıldı.

ALTERNATİF GÜZERGAHLAR

Yeni havalimanı caddesi

Canlı Anlatım Özeti

  • “31 MART’IN İŞARET FİŞEĞİ”
  • ERDOĞAN, İSTANBULLULARA SESLENECEK
  • 15 NOKTADAN ALANA GİRİŞ
  • TRAFİĞE KAPANAN YOLLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x